Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Odsuvná garážová vrata

Odsuvná garážová vrata

Proč odsuvná sekční vrata Trido:

Sekční vrata TRIDO, garážová vrata
Sekční vrata odsuvná nebo posuvná (do boku) nabízíme od českého výrobce TRIDO. Český výrobce TRIDO, který od roku 1995 sídlí v Blansku. V základním barevném provedení je celkem 10 barev a různé provedení dekóru sekcí. Vrata jsou zateplené sekcemi, které jsou vyplněné polyuretanem o síle 40 mm. Vrata trido se dodávají se stropními garážovými pohony Sommer. Sekční odsuvná vrata jsou určená pro vnitřní montáž (garáže), nikoliv použití jako venkovní brána.

Jsme autorizovanými prodejci firmy TRIDO.

Základní popis

Sekční vrata TRIDO, garážová vrata
Posuvná nebo odsuvná sekční garážová vrata jsou konstrukčně velmi podobná výsuvných garážovým vratům, ale liší se způsobem otevírání. Vodící kolejnice vrata vede podél jedné ze stěn garáže. Z toho vyplývá velká výhoda – možnost částečného otevření pro průchod osob bez nutnosti otevírat celá vrat.

Stavební připravenost

Jedním z nejdůležitějších bodů, které jsou při montáži odsuvných vrat – je ROVNÁ PODLAHA. Doporučené min. nadpraží (VN) je 110 mm, pokud by bylo nižší (min. 90mm), není pak možnost seřídit vrata v případě nesrovnalostí. V případě posuvných vrat je dalším důležitým bodem pro výběr správného systému kování šířka ostění (OL a OP). Podle ní se navrhuje systém kování vrat a umístění motoru.

Nahradní díly

Všechny sekční vrata jsou označeny výrobním číslem a při montáži vrat od nás obdržíte záruční knížku. Takže pokud se Vám do budoucna na vratech něco porouchá (např. projedete či vraty či další jiná porucha), stačí uvést výrobní číslo a náhradní díly nám výrobce dodá do 48 hodin v závislosti na poruše. 

Dodací termíny

Rychlé výrobní termíny v základním barevném provedení - vrata od výrobce máme u nás na skladě do cca 3 - 4 týdny + 1 týden si necháváme na sladění montáží se zákazníkem. V případě renolitových folií se termín může posunout o 1 týden.

Chcete vypracovat cenovou nabídku? Prosím pošlete tyto údaje:

  • Rozměry stavebního otvoru - šířka x výška, ostění (boční prostor zevnitř garáže či dílny), nadpraží (překlad)
  • Barevné provedení - např. bílá, hnědá, antracit, stříbrná, šedá; za příplatek - imitace dřeva
  • Ovládání - ruční / motorem (počet dálkových ovladačů)
  • Jiný vstup do garáže - ano / ne
  • Místo montáže a telefonní kontakt - důležitá informace v případě doplnění údajů.
Tyto všechny údaje nám pomohou vypracovat nabídku efektivně. 
Pokud Vás sekční vrata zaujala, napište nám na vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte na +420 777 329 566