Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Pohony bran a vrat LIFE > Pohon skládacích vrat SINUO DOOR

Pohon skládacích vrat SINUO DOOR

Automatizace skládacích vrat do 1,5 m SINUO DOOR uspokojí každý požadavek. S napájením 230 V je navržena tak, aby dosahovala nejvyšší stupeň bezpečnosti. Spojuje maximální výkon a mohutnost s příjemným současným designem. K tomu se přidružuje plánování a výroba na vysokém stupni v souladu s nejvyvinutějšími standardy.

Od původního plánu k hotovému výrobku - modely SINUO jsou navrženy do nejmenších detailů, aby Vám zaručily v současnosti nejlepší výkony. Konstrukce se skládá ze dvou tlakově odlitých obalů z hliníku s vysokou hustotou: “vrchol” lehkosti a nezničitelnosti. Správná tloušťka a přesné zpracování obalů zajišťuje stabilitu a mohutnost schopnou obstát v jakékoli zkoušce Zvláštní pozornost se věnovala vypracování mechaniky pohonu, která poskytuje tichý chod.

LIFE myslel na všechno, aby uživatelům zlepšil život, ale také aby ulehčil práci montérům. Od ochranného obalu, který se dá sejmout díky dvěma lehce dostupným šroubkům, až po odblokovací zařízení, které je dokonale chráněno před vniknutím vody, hlíny a jiných cizích předmětů.I když se jeho použití předpokládá jen zřídka, mechanická část odblokování byla řešena tak, aby byla co nejjednodušší, pohybovala se co nejlehčeji a byla bezpečná: vymoženost nevyšší.

Druhy pohonů SIN DOOR včetně parametrů

  SIN DOOR
Max. hmotnost vrat 200 kg
Max. délka vrat 1,5 m
Napájení motoru 230V 50Hz
Příkon 220 W
Moment 350 Nm
Pracovní teplota -20 + 70°C
Stupeň ochrany IP 44
Pracovní cyklus 30%
Čas pro otevření 90° 140°C
Rychlost 1,7 ot./min
Tepelná ochrana 140°C


Tento pohon jsme vyřadili z našeho katalogu. Více informací na vyžádání.

Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.