Jste zde:

Pohon závor SUPRA

Nová škála pohonů závor nové tváře v oblasti automatizace: LIFE představuje SUPRA. Ve verzi s motorem 24V d.c., pro rameno až do 5 m. Pro rok 2012 rozšíření až do 6m. Tato rodina elektromechanických výkonných zařízení spojuje velký výběr s podrobným plánováním každého detailu, aby dosáhla co nejvyšší, dnes dostupnou, úroveň kvality, estetiky a funkčnosti. Vybrat si LIFE znamená překročit každý den nový práh “domácí integrace”. Vstupte i vy do světa bezpečnosti, výhod a citů.

SUPRA znamená větší kvalitu a starost o detaily ve prospěch dlouhé životnosti systému. Proto je skříň a nosná konstrukce z pozinkované oceli, obalená masivní vrstvou ochranného plastu po vzoru automobilového průmyslu. LIFE je jiný a představuje SUPRA: hvězdu v oblasti automatizace závor.
ObrazekVšechny funkce závory se dají libovolně a velmi jednoduše naprogramovat podle požadavků a podmínek způsobu jejich použití.
Dokonale zabudovaný ovládací panel chráněný venkovním obalem je pohodlně přístupný a kromě toho funkčně obzvlášť intuitivní. Přítomnost dvou přednastavených programů dovoluje použÍt zařízení ihned: i bezprostředně po instalaci.

Program zjednodušuje instalaci fotobuněk,transpondéru, digitálních přepínačů a dalších ovládacích prvků. Nové prvky se ihned rozpoznají díky systému “plug and play”: proto je možné zařízení kdykoliv doplnit a rozšířit. Jen tři kroky na nastavení instalace: inteligentní nástroj schopný vždy a za každých okolností dodat řešení a odpověď podle požadavků použití a instalace.

Druhy závor SUPRA včetně parametrů

  SU4 24 SU6 24 - novinka!!!
Max. délka ramene 5m 6m
Napájecí napětí 230V 50Hz 230V 50Hz
Napájení motoru 24V 24V
Výkon 150W 150W
Moment 150Nm 150Nm
Pracovní teplota -20 + 70°C -20 + 70°C
Stupeň ochrany IP 44 IP 44
Zatížení 80% 80%
Čas pro otevření 2 až 6s 6 až 12s

Dokumenty ke stažení (část katalogu):

SUPRA - parkovací závora až do 6m SUPRA - parkovací závora až do 6m (115.7 kB)

Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.