Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Pohony vrat a bran > Pohony pojezdových bran

Pohony pojezdových bran

Pohony posuvných bran ACER - italský výrobce LIFE

Kompletní sada pohonů ACER
Tyto pohony dovážíme od roku 2006 přímo od výrobce. Tyto pohony hlavně dodáváme, montujeme a máme je skladem.
Pohony nabízíme ve verzích 23V nebo 230V v závislosti na četnosti otevírání. Doporučime vhodný typ pohonu a to podle toho kolik brána váží. V nabídce máme sady pohonu do váhy brány 400kg, 600 kg, 800kg a 1200kg. Pohony, které dodáváme mají elektromagnetické kocnové spínače. Pohony nabízíme ve výhodných sadách a to buď malá sada včetně 2ks ovladačů a bezpečnostních fotobuněk a nebo ve velké sada, která je navíc doplněna o maják, anténu a také bezpečnostního štíku. K těmto pohonům držíme sklad náhradních dílů. Mnohem více o pohonu ACER a jeho typech si můžete přečíst zde.

Pohon posuvných bran - od německého výrobce SOMMER

Pohony posuvných bran - GATOR
Dříve jsme montovali také pohony posuvných bran Sommer, ať pod předtím známým pohonem Gator. Nyní ho můžete znát pod názvem Starter, který je určený do váhy brány maximálně 300kg a délky 6000mm. Nebo se pak můžete setkat s pohonem Runner, který do váhy brány maximálně 600kg a délky brány 8000mm. Firma Sommer dodává také pohony posuvných bran ve výhodných sadách, které obsahují 1ks dálkového ovládání a 1pár bezpečnostních fotobuněk. 
Nyní než tyto pohony prodáváme, ale hlavně je v dnešní době servisujeme.

Pohon posuvných bran BX-A - italský výrobce CAME

Pohon posuvných bran BX-A - od výrobce CAME
Jak už jsme uvedli u výrobce Sommer, ještě než jsme začali montovat pohony LIFE, jsme také dodávali k bránám pohony CAME například s označením BX-A. Tyto pohony stále dováváme a hlavně v dnešní době provádíme servisy.

Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.