Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Průmyslová vrata > Průmyslová rolovací vrata

Průmyslová rolovací vrata

Průmyslová rolovací vrata MINIROL
Český výrobce Minirol je přední výrobce rolovacích systému od privátu až po průmysl. Specializuje se na dodávku komponentů pro rolovací systémy, ať pro dodávku na český trh, tak i do zahraničí. Česká firma Minirol sídlí ve Velké Bíteši (poblíž sjezdu z dálnice D1 cca asi 40 km od Brna)

Proč průmyslova rolovací vrata MINIROL:

Rolovací vrata jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací vrata tak lze používat také tam, kde jiná vrata nelze použít.  
Průmyslová rolovací vrata MINIROL
Vrata se vyrábí přímo na míru dle požadavků investora a naprostou samozřejmostí je splnění veškerých požadavků technické normy EN13241-1. Rolovací průmyslová vrata se skládají z hliníkových nebo ocelových lamel s výplní z polyuretanové pěny nebo bez výplně, které tvoří pancíř navíjený do boxu. S ohledem na použité komponenty jsou rolovací vrata vhodná jak pro privátní sektor tak pro průmyslové objekty.
V současné době máme v nabídce jak klasická rolovací průmyslová vrata s širokým výběrem použitých profilů (s ohledem na požadovanou intenzitu používání či maximální zatížení), tak protipožární vrata, neprůstřelná vrata či bezpečnostní vrata určená zejména pro výkladní skříně.

Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na
vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.