Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Průmyslová vrata > Průmyslová vrata TRIDO

Průmyslová vrata TRIDO

Proč průmyslová vrata TRIDO:

Český výrobce TRIDO, který od roku 1995 sídlí v Blansku, jako jediný výrobce v CZ nabízí sekční vrata s pružinami na 30.000 cyklů v základu bez příplatku. Možnost za příplatek až 100.000 cyklů. V základním barevném provedení je celkem 10 barev a různé provedení dekóru sekcí. Vrata jsou zateplené a vyplněná polyuretanem o síle 40 mm. Průmyslová vrata TRIDO se dodávají s pohony GFA.

Jsme autorizovanými prodejci firmy TRIDO.

Stavební připravenost

Průmyslová vrata TRIDO

Sekční výsuvná vrata můžeme namontovat: 

VN – nadpraží:
pro maximální šířku 6000 x výšku 3700 mm (max. 22m2) – 420mm 
pro maximální šířku 6000 x výšku 5500 mm (max. 33m2) - 470mm
pro maximální šířku 8000 x výšku 6500 mm (max. 52m2) - 500mm
Ostění – levá a pravá: 
ostění strana motoru / ruční kladka – min. 350mm 
ostění strana bez motoru – min. 150mm 

Další systémy kování např. zvýšený systém, vertikální systém, kopírování šikmé střechy, snížené také v nabídce. Při poptávce prosíme uvést výšku nadpraží, jestli chcete využít kompletní nadpraží k montáži vrat. Sekční průmyslová vrata můžeme namontovat již od výšky nadpraží min. 250mm. Ale je to omezené šířkou a výškou otvoru. Zvýšené či snížené systémy kování jsou za příplatek.

Ovládání:

Průmyslová vrata TRIDO
Mechanické – lanem (pro menší vrata) nebo ruční kladkou (řetízkový pohon)
Motorické – průmyslové pohony GFA , ovládání totman (mrtvý muž) nebo totman + dálkové ovládání.
Závisí vše na tom, jak častokrát za den budete ovládat a pro co budou mít vrata použití a jak veliká budou, jelikož dokážeme Vám nabídnout i stropní pohon od firmy Sommer, který je určený pro hromadné garáže a bytové domy. Závisí na tom, zda-li Vám bude či nebude vadit na středu místnosti.

Doplňky a příslušenství 

Chcete, aby Vám šlo do vrat více světla? - Do vrat vyrobíme různé prosklení, ať již vložená okna anebo hliníkovou prosklenou sekci Pro lepší manipulaci při ručním ovládání můžete použít madlo 
Bude vraty častý průchod pro pěší? doporučujeme do vrat nechat vyrobit průchozí dvířka.

Náhradní díly

Všechny sekční vrata TRIDO jsou označeny výrobním číslem a při montáži vrat od nás obdržíte záruční knížku. Takže pokud se Vám do budoucna na vratech něco porouchá (např. praskne pružina, projedete ci vraty či další jiná porucha), stačí uvést výrobní číslo a náhradní díly nám výrobce dodá do 48 hodin v závislosti na poruše. 

Dodací termíny 

Rychlé výrobní termíny v základním barevném provedení - vrata od výrobce máme u nás na skladě do cca 18 dní + 7 dní si připočtěte k termínu dodání kvůli sladění montáže s Vámi a námi. V případě lakování barvy dle RAL se termín posouvá o 1 týden; výroby vstupních dvířek či dodání renolitové fólie termín může být delší o 2 týdny.

Prospekty od firmy TRIDO ke stažení

Trido - katalog - průmyslová vrata Trido - katalog - průmyslová vrata (1,849.9 kB)
Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.