Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Pohony bran a vrat LIFE > Řízení automatických bran GEBOX

Řízení automatických bran GEBOX

GEBOX a GEBOX Digital Life Technology představuje rodinu speciálních řešení pro řízení automatických brán s napájením na 230V nebo 24 V, které se dají nainstalovat samostatně nebo se dají zabudovat přímo do motoru. Tyto všestranné “mozky” umožňují úplné ovládaní všech režimů otvírání a zavírání, a také ve spolupráci s enkodérem, který je ve všech motorech LIFE, se postarají o bezpečnost.

Naprogramovat funkce motoru je s GEBOXEM celkem jednoduché. Pro dokonalé pohodlné používání umožňuje ústředna GEBOX nastavit parametry fungování zařízení prostřednictvím praktické a ergonomické klávesnice, doplněné sérií světelných kontrolek, které označují stav naprogramování. Například? Je možné určit interval odložení otvírání nebo zavírání, upravit elektromechanickou sílu, citlivost bezpečnostních zařízení, automatické, poloautomatické nebo ruční fungování, částečné otevření pro pěší... a daleko víc. Pro instalace, které si nevyžadují zvláštní funkce, LIFE vymyslela dva přednastavené režimy použití, které všechno ještě více ulehčí: když ho jednou namontujete, GEBOX je ihned připraven k používání.

Déšť, mráz, slunce...GEBOX se nebojí ničeho, neboť pochází z výzkumu a kvality LIFE. Obal je vyroben z odolných nepropustných plastových materiálů a zaručuje dokonalou funkci i při extrémních teplotách: od - 20° C do + 70°C. Je silný vůči všemu a pěkný na pohled, neboť LIFE drží vždy krok s posledními trendy nejen v technologii, ale také v estetice.

LIFE řeší požadavky montérů počínajíc plánováním: box je dopředu připravený na vložení měniče a baterií podle typu zvoleného napájení. Ve spodní části je vytvarované lůžko na uložení kabelů s 5 zaslepenými otvory; víko je kromě toho vybavené příslušnými plastovými zátkami pro překrytí fixačních šroubů. Tak jako všechny výrobky LIFE, je GEBOX vybavený uceleným a snadným návodem na montáž: LIFE ví, jak vám zlepšit život!

Dokumenty ke stažení (část katalogu):

GEBOX - GEBOX vč. řidících jednotek k pohonům GEBOX - GEBOX vč. řidících jednotek k pohonům (84.2 kB)

Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.