Jste zde:
AGV - Rathouský > Katalog produktu > Brány > Teleskopické brány

Teleskopické brány

Popis teleskopické brány pojezdové:

Teleskopická brána pojezdová 2-dílná
Teleskopická brána pojezdová se skládá ze 2-křídel nebo 3-křídel pojezdové brány, které jsou navzájem spojeny speciálním mechanismem. 

Pojezdové teleskopické brány se pohybují po na integrovaných kolečkách po kolejnici připevněné do země do předem připraveného betonového základu. Pojezdové teleskopické brány montujeme do rodinných objektů. 

Velkou výhodou je, že malý boční prostor pro otevírání cca ½ délky otvoru + 400mm. Nevýhodou této brány je, že jezdí po kolečku. Dochází k zachycením nečistot při projíždění autem (listí, bláto, sníh) a je potřeba kolejnici pravidelně čistit, aby nedošlo k vykolejení brány a jejímu poškození. 
Teleskopická brána pojezdová 2-dílná
Naše pojezdové brány jsou dodávány profilem posuvné brány k přišroubování V v povrchově úpravě zinek. Kolečka se šroubují (přivařují) na spodní hranu brány a zjišťují spodní vedení. Horní vedení brány je zajištěno pomocí rolny či kladky. 

Automatizace brány "ovládání":


Podle velikosti a váhy brány doporučíme vhodný typ pohonů pro venkovní posuvné brány. Dodáváme typy pohonů pro váhu brány do 400kg, 600kg, 800 kg a 1200 kg. V naší nabídce jsou pohony jak na 230V a do 24V. 
Brány osazujeme pohony LIFE, které dovážíme od roku 2006 přímo od výrobce, k těmto pohonům držíme záruční i pozáruční servisy. Náhradní díly držíme skladem. 

Pohony posuvných bran nebo-li pojezdových brán, dodáváme ve zvýhodněných sadách. Nejzákladnější sada obsahuje sadu pohonu včetně řídící jednotky, 2ks dálkových ovladačů a bezpečnostních fotobuněk. Dále  je možné doplnit příslušenstvím jako například maják, anténa a klíčový spínač atd...


Pokud Vás naš produkt zaujal napište nám na
vrata@agv-rathousky.cz nebo zavolejte +420 777 329 566.